Berlin w 2 strony za 375 zł!

Berlin w 2 strony za 375 zł!
Berlin w 2 strony za 375 zł!

PRZELOT

HOTEL
375 zł/osoba1124 zł/osoba

CITY BREAK W BERLINIE!

City Break jest świetną okazją, aby wybrać się do Berlina, stolicy Niemiec. Miasto nowoczesne, chętnie odwiedzane przez miłośników muzyki, sztuki, ale także historii. Mimo to na każdym kroku zauważyć można ślady burzliwych losów, zabytki, ale i nowe atrakcje turystyczne. Berlin nie przestaje być jednym z najpopularniejszych miast w Niemczech.

Loty do Berlina w 2 strony tylko 375 zł!

Berlin l

Największe wrażenie robi oczywiście słynny mur berliński. Warto jednak ujrzeć także East Side Gallery, pozostałość po murze. Mieszkańcy nie chcieli burzyć go całkowicie, ale świadomie zostawili jego fragment ku przestrodze dla potomnych. Co więcej, na murze mogli wyrazić swoje emocje artyści z całego świata.

East Side Gallery to jeden z „must see” w trakcie zwiedzania Berlina. Wybrane prace artystów są już tak sławne, że uznaje się je za symbole miasta. W 2009 roku z okazji 20. rocznicy obalenia muru berlińskiego wielu z nich wróciło, aby ponownie pozostawić na nim swój ślad…”

REZERWUJ LOT, A MOŻE I HOTEL?

Berlin h

Znaleźliśmy bilety w świetnej cenie – 375 złotych za loty w 2 strony! Wylot 20, a powrót 27 stycznia z Warszawy Okęcia. Możesz od razu zarezerwować także hotel – za miejsce w pokoju 2-osobowym w hotelu Pension Intervarko zapłacisz 1124 zł! Na cały pobyt wydasz w takim razie 1449 zł!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *