Budapeszt na Dzień kobiet

Budapeszt na Dzień kobiet

Loty do Budapesztu – pomysł na Dzień kobiet!

Nie masz pomysłu na Dzień kobiet? Loty będą wspaniałym prezentem dla Twojej ukochanej kobiety! Budapeszt nazywany jest Perłą Dunaju oraz Paryżem Wschodu, gdyż zachwyca zabytkami oraz malowniczym położeniem. Możecie wybrać się na spacer klimatycznymi uliczkami i romantycznymi mostami – odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast Europy!

Miasto jak muzeum

Stylowa Buda i rozrywkowy Peszt ukazują dwa oblicza miasta – Budapeszt leży nad Dunajem i intryguje nie tylko architekturą, ale też panującą w nim atmosferą. Możecie udać się na spacer wzdłuż Dunaju deptakiem Váci Utca, odwiedzić Most Łańcuchowy, przejechać się na Wzgórze Zamkowe jedną z najstarszych kolejek linowo-torowych.
Budapeszt wygląda niczym miasto muzeum, zachwyca architekturą i znajduje się na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.
Jeśli będziecie mieć ochotę na chwilę odpoczynku od zgiełku miasta, to możecie udać się na kąpielisko Szechenyi znajdujące się po drugiej stronie rzeki, gdzie zaznacie prawdziwego relaksu w wodach termalnych.
Wieczorem natomiast koniecznie wybierzcie się na Wzgórze Gellerta, aby podziwiać widok miasta nocą! W ciągu dnia dobrym pomysłem będzie romantyczny rejs po Dunaju oraz obiad w restauracji, gdzie skosztujecie specjałów kuchni węgierskiej! Wolicie rozrywki? Budapeszt nie śpi – w klubach trwa zabawa do samego rana!
Sprawdź loty i wybierz się na City Break do Budapesztu! Tanie loty już na Dzień kobiet.

budapeszt

Zdjęcia z Budapesztu


Budapest_Airport_Logo
Transport_publiczny_Budapeszt
Airport_Transfers

Więcej nt. Budapesztu

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *