City Break Berlin – miasto na imprezę!

Berlin słynie z niezwykłej historii, licznych zabytków i atrakcji, ale także z nocnego życia. Wśród młodych ludzi zapanowała moda na weekendowe City Breaki, czyli połączenie zwiedzania, odpoczynku i zabawy. Jeśli szukacie ciekawego miejsca, gdzie moglibyście zaszaleć na imprezach i poznać smak nocnego życia, polecamy właśnie Berlin.

Polecane kluby w Berlinie

Weekend

Do modnych klubów zalicza się między innymi Weekend – klub położony na 12 i 15 piętrze starego drapacza chmur, Haus des Reises. Na dachu znajduje się klimatyczny retro bar, w którym można bawić się do białego rana i podziwiać wschód słońca nad Alexanderplatz. Weekend bywa odwiedzany przez celebrytów, można spotkać tu niejedną słynną osobę.

Sprawdź loty do Berlina!

fot. nikolaus_bader / Pixabay

so36

Jednym ze zwariowanych klubów w Berlinie jest so36. Barmani noszą szpitalne fartuchy, na dzień dobry dostaje się kostkę cukru nasączoną alkoholem. Co pół godziny zmienia się muzyka i klimat, wyznacza się na nowo rytm imprezy.

W Berlinie nie brakuje też imprez, festiwali i świąt – np. Międzynarodowy Festiwal Piwa, Oktoberfest, jarmarki świąteczne, Festiwal Filmowy czy Święto Świateł.

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *