City Break Malaga

Malaga to obok Madrytu jedno z ważnych miast w Hiszpanii. Polecamy wybrać się na City Break do Malagi i poznać jej zabytki oraz atmosferę. Jesień to dobra pora, gdyż pogoda sprzyja zwiedzaniu. Tanie loty do Malagi upolujesz u nas – zobacz przykładową ofertę!

Malaga to piękne miasto, które zachwyca zabytkami, ale słynie też jako kurort turystyczny i słynie z pięknych plaż. Znajduje się w Andaluzji, na wybrzeżu słońca, ale warto ją poznać nie tylko ze względu na pogodę, słońce i możliwość opalania się całymi dniami. Gorący klimat Malaga zawdzięcza położeniu – to brama do… Afryki!

Zobacz tanie loty do Malagi!

Malaga to raj nie tylko dla miłośników plażowania i zabawy w kurortach. Miasto słynie też jako miasto sztuki – w mieście znajduje się m.in. filia Centre Georges Pompidou, czyli paryskiego Muzeum Sztuki Współczesnej, Museo de Arte Ruso de San Petersburgo, czyli muzeum sztuki rosyjskiej. Jest tu co zwiedzać i można znacznie poszerzyć swoją wiedzę. Wiesz, że to rodzinne miasto Picassa? Wybierz się też do muzeum malarza, Museo-Casa Natal.

Wybierz się również na spacer po Ogrodzie Alameda oraz po historyczno-botanicznym ogrodzie Jardines de la Concepcion. Wieczorem zajrzyj też do barów tapas i winiarni…

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *