City Break na Dzień Matki!

City Break na Dzień Matki!

Wybierz się na wspólne zwiedzanie z Mamą!

Zaplanuj wspólny City Brak z Mamą – to niezwykła okazja, aby spędzić razem trochę czasu i pozwiedzać jedno z pięknych miast albo poodpoczywać na plaży. A może wspólny shopping? Zamiast organizować obiad w restauracji – jak co roku – zabierz Mamę na udany weekend!.
Gdzie się wybrać? Sprawdź tanie loty do Paryża lub Mediolanu, jeśli marzy Wam się wspólny shopping, loty na Kretę, aby poplażować i oddać się relaksowi, a może do Madrytu, aby zwiedzać?

Czas na shopping! Tanie loty do Mediolanu lub do Paryża

Od lat trwa spór, które miasto jest główną stolicą mody – wybierzcie się wspólnie na City Break do Mediolanu, Paryża albo Londynu, aby poszaleć na zakupach i poznać najnowsze trendy ze świata mody.
Paryz

Tanie loty na Kretę

Marzy Wam się relaks na plaży, wieczory przy owocach morza i winie, basen i spa? Grecja ma wszystko, czego potrzebujecie, aby wypocząć w dobrym stylu. Kreta zachwyca pogodą, kuchnią, gościnnością i pięknem krajobrazów!

Tanie loty do Madrytu

Centrum Sztuki Królowej Zofii, Pałac Królewski, świątynia Debod – to punkty obowiązkowe do zobaczenia w Madrycie. Jednak Hiszpania to słynne place i uliczki tętnią nocnym życiem – możecie wybrać się z Mamą na wspólną imprezę!

Zdjęcia z Paryża


Notre Dame Paryż
Luwr
Łuk Triumfalny
Katedra Notre-Dame
Wieża Eiffla
Montmartre i okolice
Bazylika Najświętszego Serca

Więcej nt. Paryża

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *