City Break na Walentynki! Loty od 292 zł!

City Break na Walentynki! Loty od 292 zł!

Kino i buziak może nie wystarczyć… Zabierz najważniejszą osobę tam, gdzie całusy smakują najlepiej.
Prawdziwie zakochani nie potrzebują specjalnego święta, aby celebrować swoją miłość. Zawsze jednak warto wybrać się w romantyczną podróż. Oto 3 najbardziej romantyczne miasta w Europie. Temperatura uczuć już rośnie?

Miłosna Wenecja
Od 12 do 16 lutego polecisz do Wenecji za 292 zł od osoby! (cena za loty w 2 strony).
Wenecja
Wenecja znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO! To oczywiście z Wenecji pochodzi Casanova, czyli najsłynniejszy kochanek świata. Warto wybrać się na randkę gondolą po weneckich kanałach albo też na urokliwy spacer po wąskich uliczkach, w którym pochowały się knajpki i kawiarenki. Na Placu św. Marka wypijcie lampkę wina, a na jednym z najsłynniejszych mostów – Moście Westchnień – koniecznie pocałujcie się na dobranoc. Obowiązkowo o zachodzie słońca!
Zakochany Paryż
Walentynki w Paryżu może brzmią banalnie, ale będą naprawdę wyjątkowym przeżyciem. Miasto jest pełne magii, co wpływa na nasze emocje – nie da się spędzić tego święta romantyczniej! Paryż słynie przecież jako stolica zakochanych i zajmuje miejsce lidera na liście romantycznych miast. W Walentynki Paryż aż się czerwieni – od serduszek, baloników i innych takich upominków. Pełnych uroku miejsc także tu nie brakuje – wystarczy wymienić m.in. Pola Elizejskie, most Pont des Arts, Pole Elizejskie, Sekwanę, a wreszcie i Wieżę Eiflla.
Złota Praga
Od 12 do 14 lutego polecisz do Pragi za 675 zł od osoby! (cena za loty w 2 strony).
Praga
Nie można zapomnieć także o stolicy Czech – warto wybrać się na spacer Mostem Karola, koniecznie wieczorem lub w nocy. Piękne widoki na podświetlone miasto robią wrażenie na każdym! Pełne uroku są także zaułki Malej Strany, a rejs statkiem po Wełtawie wprawi Was w wyjątkowo romantyczny nastrój. Na wzgórzu Petřín odbywa się konkurs na najdłuższy pocałunek!
Wieczór można zakończyć – a może rozpocząć? – kolacją w jednej z romantycznych restauracji. Będąc tu, musicie też zwiedzać! Miasto słynie z największego zespołu zamkowego na świecie. Hradczany wpisano zaś do Księgi Rekordów Guinnessa oraz na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *