City Break Oslo

City Break Oslo

Loty do Oslo – rezerwuj już dzisiaj!

Szukasz pomysłu na udaną podróż? Może City Break Oslo? Stolica Norwegii ma wiele do zaoferowania – poniżej znajdziesz różne atrakcje, które warto zobaczyć. Wybierz się do malowniczego miasta położonego nad fiordem!
Oslo otoczone jest przez las i znajduje się nad fiordem – wyjątkowo malownicze położenie jest już pierwszą zachętą, aby się tu wybrać. Miasto założono w 1048 roku, a zatem kusi też oryginalną zabytkową architekturą. Wiele z 40 wysp fiordu to tereny zieleni, idealne do odpoczynku. Jeśli szukasz miejsca, w którym na pewno wypoczniesz, postaw na Norwegię – zobacz tanie loty do Oslo!
Atrakcje Oslo
Muzeum Łodzi Wikingów. Poznaj ciekawą i legendarną historię Skandynawii – tak, właśnie stąd wyruszali wojownicy na statkach, aby podbić świat.
Zamek Akershus. To pierwsza siedziba królów – warto się tu wybrać i wysłuchać legend.
Katedra św. Olafa. Najważniejsza, mimo że rzymskokatolicka świątynia w Oslo. Można tu wysłuchać mszy także… w języku polskim!
Narciarstwo w Oslo. Sezon trwa dłużej niż na przykład w Polsce – znacie zapewne Hollmenkollen? To właśnie tutaj jest olimpijska skocznia narciarska oraz Park Zimowy Oslo Tryvann.
Park Gustawe Vigelanda. Słynny artysta popularny jest w całej Norwegii, a park robi wrażenie! Znajduje się w nim ponad 600 rzeźb różnych postaci. Warto też wybrać się do Muzeum Vigelanda.
Plaże w Oslo. Naprawdę? Tak, a czemu nie! Dwie plaże znajdują się na półwyspie Bygdřy – to sposób na idealny relaks latem. Warto wymienić też inne – Huk z częścią dla nudystów, a także spokojną Paradisbukta.
Sprawdź loty!
Oslo

Zdjęcia z Oslo


Intl. Apt.

Więcej nt. Oslo

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *