City Break w Mediolanie! Oferta na luty!

City Break w Mediolanie! Oferta na luty!
City Break w Mediolanie! Oferta na luty!

PRZELOT
515 zł/osoba

Zwiedzanie Mediolanu trzeba zacząć od placu katedralnego Piazza del Duomo. To serce średniowiecznego Mediolanu do dziś stanowi centrum miasta! Nad nim zaś króluje imponująca katedra gotycka, której budowa zajęła aż 5 wieków. Figury, obrazy i rzeźby robią wielkie wrażenie! Warto podziwiać z jej dachu piękną panoramę Mediolanu.

Teraz za lot w 2 strony od 17 do 21 lutego zapłacisz 515 zł! (linia: Wizzair, lotnisko: Warszawa Okęcie-Bergamo).
Mediolan lot
Następnie przespaceruj się, aby ujrzeć zabytkowy kościół Santa Maria delle Grazie i klasztor, w którym znajduje się słynny obraz „Ostatnia Wieczerza” Leonarda da Vinci. Któż nie zna tej wybitnej postaci – nie tylko jednak malarza, ale wynalazcy! Piękna jest także bazylika Świętego Ambrożego, zbudowana w pierwszych wiekach chrześcijaństwa. W niej zaś mieszczą się relikwie pierwszych świętych męczenników z okresu cesarstwa rzymskiego.
La Scala, najsłynniejszy teatr operowy świata, to kolejny „must see” każdego turysty! Wnętrze jest przepiękne, a na scenie występują gwiazdy obdarowane najpiękniejszymi głosami na świecie. Trzeba też zobaczyć zamek Castello Sforzesco mieszczący się w samym centrum Mediolanu. Przez lata stanowił siedzibę książęcego rodu Sforza. To właśnie z nich wywodziła się polska królowa Bona!
Będąc w Mediolanie warto też wybrać się na zakupy – w końcu miasto słynie przede wszystkim jako stolica mody!

WAW, BGY

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *