City Break – zakupy albo relaks!

City Break – zakupy albo relaks!

Wybierz się w podróż weekendową – na zakupy, odpoczynek czy siestę! Możesz też poznać wybraną kuchnię lokalną albo spędzić czas aktywnie, np. na trekkingu. Krótkie wypady są wyjątkowo intensywne i pozwalają w pełni naładować baterie – gdzie się wybrać? Przygotowaliśmy kilka inspiracji dla każdego.

 CITY BREAK BARCELONA – sztuka, siesta i zabawa!

Słoneczna Barcelona kusi wspaniałymi zabytkami – warto poznać stolicę Katalonii, spacerując po niej bez pośpiechu. Można też korzystać ze słońca na półtorakilometrowej alei La Rambla lub na plaży, zjeść wspaniałą paellę i podziwiać perełki Gaudiego oraz wejść do muzeum Picassa. Obowiązkowo trzeba też wybrać się na Stare Miasto i zobaczyć zabytkową Dzielnicę Gotycką Barrio Gotico.

CITY BREAK MEDIOLAN – na zakupy!  

Marzysz o podróży do świata mody? Jeśli podążasz za trendami, wybierz się do Mediolanu, gdyż to tutaj kreuje się moda. Poznaj Mediolan, Londyn czy Paryż. Europejskie stolice mody pozwolą odkryć swój styl na nowo!

Zobacz tanie loty do Mediolanu!

CITY BREAK MADERA – dla aktywnych!

Madera spodoba się fanom aktywnego wypoczynku, gdyż o tej porze roku można ją spokojnie zwiedzać i odkrywać. To świetne miejsce dla zwolenników długich pieszych wędrówek, trekkingu, wypraw rowerowych i podróżowania po całej wyspie, by poznać każdą jej stronę.

Wybierz tanie loty i udaj się na City Break w swoim stylu!

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *