Curaçao – na szybki wypad!

Curaçao – na szybki wypad!

Curaçao to malownicza wyspa na Morzu Karaibskim. Jej nazwa kojarzy Ci się pewnie z likierem? Miejsce jest wspaniałe dla poszukujących pięknej rafy koralowej oraz szerokich plaż, ale też atrakcji idealnych dla żyjących aktywnie. Spędź urlop na Curaçao i zasmakuj w raju!
Wyspa należy do Królestwa Niderlandów, dlatego też nie dziwią wpływy Holandii – kolonialną przeszłość widać w zasadzie co chwilę. Jest zatem zarówno co zwiedzać, jak i gdzie wypoczywać! Jeśli interesuje Was piękno przyrody, warto zobaczyć m.in. Knip i Mambo. Poza tym Curaçao słynie jako miejsce, gdzie zawsze jest wspaniała pogoda – co bardzo kusi podczas naszej jesieni czy zimy!
Polecamy relaks na plaży, np. Blue Bay Beach czy Boca Santa Cruz, wizytę w oceanarium położonym nad samym oceanem, nurkowanie, a także różne wycieczki. Park Narodowy Christoffel zachwyca lokalną fauną i florą – zobacz najwyższy szczyt na wyspie, Mt. Christoffel, świetnym pomysłem jest też safari na Curaçao, zwiedzanie zabytków i pamiątek kolonialnej przeszłości oraz Willemstad, najpiękniejszego miasta na Karaibach. A poza tym koniecznie zasmakuj w lokalnych likierach!
Sprawdź loty na Curaçao!

Zdjęcia z Curacao


Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *