Cypr – wyspa pełna możliwości!

Cypr – wyspa pełna możliwości!
Cypr – wyspa pełna możliwości!

PRZELOT

HOTEL
497 zł/osoba685 zł/osoba

Cypr – 10 dni na słonecznej wyspie Afrodyty!

Uchodzi za jedną z najpopularniejszych wysp Morza Śródziemnego i podobnie jak Sycylia czy Sardynia przyciąga tłumy turystów o każdej porze roku. To świetne miejsce, aby uciec przed zimą… choćby na 10 dni!

Cypr oznacza moc atrakcji – i tak nie dasz rady doświadczyć wszystkich! Docenisz jednak przyjemny klimat, dużo słońca i wiele miejsc do zwiedzania. Na wyspie tej podobno aż ponad 300 dni w roku jest słonecznych, co sprzyja zaś plażowaniu. Do wyboru masz aż 57 plaż z drobnym i złotym piaskiem, oznaczonych Błękitną Flagą.

Nie bez powodu w wyspie zakochana była wieki temu Afrodyta – bogini miłości – która wyłoniła się tutaj z piany morskiej…

REZERWUJEMY LOT

lot na Cypr

lot na Cypr


Źródło: Sky4Fly, 19.10.2017, godz. 9.00.

Loty na Cypr w świetnej cenie uprzyjemnią listopad! Zarezerwuj wylot 7 listopada (o godz. 22.35), a powrót 16 listopada (o godz. 03.40) za 497 zł od osoby. Podana cena obejmuje loty w dwie strony oraz bagaż podręczny.

REZERWUJEMY HOTEL

20171019-hotel

Za aż 10 dni pobytu w pokoju 1-osobowym w hotelu Onisillos** zapłacisz tylko 686 zł! Niedaleko są aż trzy plaże, a na najbliższą dojdziesz spacerkiem w 5 minut. W recepcji można też wypożyczyć rowery i wybrać się na wycieczkę po wyspie. Pokoje urządzono klasycznie, obejmują też balkon i łazienkę. Tuż przy budynku znajduje się przystanek – można wsiąść w autobus kursujący bezpośrednio na w Larnace. Trudno o lepszą propozycję!

Zdjęcia z Londynu


Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *