Dojazd do Modlina nie taki straszny!

Dojazd do Modlina nie taki straszny!

Wraz z decyzją o ponownym otwarciu lotniska w Modlinie, linia ModlinBus od 30 września 2013 ponownie uruchamia regularne kursy między Warszawą a lotniskiem w Modlinie. Przy okazji wznowienia transferów opracowane zostały nowe, atrakcyjne warunki sprzedaży biletów.

Zgodnie z hasłem „Planujesz – Zyskujesz!” pasażerowie mogę kupować bilety już za 9 złotych w nowym systemie rezerwacyjnym, który premiuje jak najwcześniejsze zakupy. Nowy system sprzedaży oparty jest o rozwiązanie stosowane powszechnie przez linie lotnicze – cena biletu zależy od momentu zakupu.

Bilety kupione w kasie na lotnisku lub bezpośrednio w autobusie są droższe – przejazd w jedną stronę kosztuje 33 zł (bilet ulgowy dla dzieci 2-12 lat – 23 zł). Niemowlęta do 2 roku życia mogą podróżować na kolanach opiekunów bezpłatnie.

Dla wygody pasażerów za bilety kupowane w kasie lub w autobusie można zapłacić nie tylko gotówką, ale także kartą. Akceptowane są płatności w walutach: EUR, GBP, NOK, SEK i USD (tylko banknoty).

Lokalizacja przystanków linii ModlinBus:

1. Warszawa Centrum – parking Pałacu Kultury i Nauki, naprzeciwko wejścia głównego, od strony ulicy Marszałkowskiej, w pobliżu wyjścia ze stacji Metro Centrum.

Przystanek Centrum
2. Warszawa Metro Młociny – pętla autobusowa ZTM Metro Młociny 25Przystanek Młociny

Szacunkowe czasy przejazdu na trasie:

  • Warszawa Centrum – Lotnisko Modlin: około 45-60 min
  • Lotnisko Modlin – Warszawa Centrum : około 45-60 min

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *