Dubaj – miasto pełne atrakcji!

Dubaj – miasto pełne atrakcji!

Dubaj – fascynujący, magiczny, tętniący życiem – słynie jako jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Metropolia ta na turystach robi ogromne wrażenie swoim rozmachem i nowoczesnością. Dynamicznie rozwinęło się ze zwykłej pustynnej oazy dzięki bogactwu w złoża ropy naftowej. Teraz zarabia także m.in. na turystyce.
Koniecznie wybierz się do Dubaju i zobacz na własne oczy, w jaki sposób nowoczesność może współgrać z tradycją. Coraz łatwiej można upolować tanie loty do Dubaju! Miasto oferuje tak wiele, że jest znakomitym wyborem na przedłużony weekend typu City Break! Krajobraz to jednak nie tylko ogromne i bardzo nowoczesne wieżowce – np. Burdż Khalifa, najwyższy budynek świata, luksusowe hotele, które każdy z nas kojarzy z biur podróży, czy sztuczne wyspy.
Dubaj to również piękne plaże wyściełane drobnym i jasnym piaskiem – idealne dla spragnionych relaksu, błękitne morze, wyjątkowo długa promenada (1,7 km), złoto pustyni, ale i meczety, ekskluzywne centra handlowe na czele z Dubai Mall, kluby, puby, dyskoteki i parki rozrywki praz aquaparki. Tu każdy znajdzie coś dla siebie i absolutnie nie będzie się nudził – Dubaj nigdy nie zasypia.

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *