Egzotyczna podróż – Kenia czy Tajlandia?

Egzotyczna podróż – Kenia czy Tajlandia?

Marzy Ci się egzotyczna podróż?

Polecamy dwa modne kierunki – wybierz się do Kenii (Afryka Wschodnia) lub Tajlandii (Azja), aby poznać smak przygody, podziwiać wspaniałości przyrody i inne obyczaje. Szukaj tanich lotów i rezerwuj wyprawę marzeń!
Wyprawa do Kenii
Marzącym o Afryce polecamy m.in. Kenię, Tanzanię, Zanzibar czy Etiopię. Kenia to kwintesencja Czarnego Lądu – Afryka w miniaturze. Na jej ogromną popularność wpływa piękna przyroda, parki narodowe, życzliwość mieszkańców, bezpieczeństwo, a także jej rozsławienie przez literaturę, bajki czy filmy. Warto przygotować się do podróży, m.in. wykonać szczepienia, poczytać o Kenii, przyswoić sobie kilka podstawowych słówek z języka suahili itd.
Warto też wybrać się na safari, aby podziwiać dzikie zwierzęta, np. słonie, w ich naturalnym środowisku. Kenia to także długie plaże o miękkim piasku, dobre możliwości nurkowania, wizyty w tradycyjnych wioskach itd.
Zobacz loty do Kenii – przykładowa oferta za 2366 zł za loty w 2 strony! (27 maja-11 czerwca)
Kenia-loty
Tanie loty do Tajlandii
Szykuje się pierwsza wyprawa do Azji? Najlepiej wybierz się zatem na Phuket, największą wyspę Tajlandii. Można zwiedzać świątynie, kosztować lokalnej kuchni, ale i bawić się Na plaży, w barach czy klubach – imprezy trwają tu do białego rana!
Egzotyczna Tajlandia kusi rajskimi plażami, odcieniem Oceanu Spokojnego oraz Indyjskiego, bogactwem przyrodniczym i możliwościami uprawiania sportów wodnych z nurkowaniem na czele! Warto wybrać się też na przejażdżkę słoniem.
Szukaj lotów – poniżej przykładowa oferta.
Tajlandia-loty

Zdjęcia z Nairobi


Więcej nt. Nairobi

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *