Egzotyka – 3 kierunki na podróż życia

Egzotyka – 3 kierunki na podróż życia

EGZOTYCZNE PODRÓZE

Każdy z nas ma jakąś podróż marzeń – na Czarny Ląd, do Nepalu, Kambodży, Nowej Zelandii itd. Im dalej i inaczej, tym lepiej… Tak piękne marzenia warto realizować – zwłaszcza wtedy, gdy bilety lotnicze są w dość atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do wybrania się w wyprawę z nutą egzotyki! Oto 3 inspiracje, choć na tym lista się nie kończy…

TYDZIEŃ W KENII

Kenia słynie jako jedno z popularniejszych państw w całej Czarnej Afryce – znamy ją z filmów, książek, reportaży. Szczyci się mianem bezpiecznej i niezwykle malowniczej, a jej mieszkańcy są niezwykle gościnni i pomocni. Co warto zobaczyć? Na wycieczkę safari, do Parku Narodowego Amboseli, rejs na Wasini, do Mombasy itd. Za bilety na tydzień zapłacisz 2324 zł!

Afryka
20171002-Kenia

A MOŻE KAMBODŻA?

Kambodża w przeciwieństwie do sąsiednich państw nie słynie jako miejsce rajskiego wypoczynku. To kraj o naprawdę trudnej i burzliwej historii… Dawniej Kambodża była państwem z największą stolicą świata – Angkor, ale po krwawych walkach zajmuje stosunkowo niedużą powierzchnię. Mimo to zwiedzanie Kambodży to pomysł na wyprawę dla koneserów podróży, dla wytrawnych. A możliwość ujrzenia niezwykłej świątyni Angkor Wat sprawia, że chętnie przybywają tu podróżni choćby z drugiego końca świata! Za bilety na tydzień zapłacisz nieco ponad 3000 zł!

20171002-Kam

POPULARNA TAJLANDIA

Znaczną popularnością wśród turystów cieszy się także Tajlandia – kierunek idealny na rozpoczęcie swej przygody z Azją! Kusi niesamowitą przyrodą, rajskimi plażami, ciepłą egzotycznym jedzeniem, warunkami do uprawiania sportów wodnych, ale i trekkingu. Polecamy też wycieczkę… słoniem! Ponadto w Tajlandii żyją tak sympatyczni ludzie, że na pewno zamarzycie o rychłym powrocie do krainy egzotyki! Za bilety w 2 strony na wyprawę marzeń – od 10 do 27 stycznia zapłacisz tylko 2242 zł!

20171002-Taj
Old_Temple_Ayuthaya

A tutaj znajdziesz nocleg w każdym z powyższych cudownych miejsc!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *