Ferie zimowe 2019

Ferie zimowe 2019

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się w tegoroczne ferie zimowe? Opcji jest co najmniej kilka! Możesz zaszyć się w polskich górach, wybrać na słoneczną wyspę albo podbijać słynne stoki narciarskie. Zaplanuj urlop zimowy – poniżej znajdziesz terminy ferii zimowych 2019!
Terminy ferii zimowych 2019
14 – 27 stycznia 2019: województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie,
21 stycznia – 3 lutego 2019: województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie,
28 stycznia – 10 lutego 2019: województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie,
11 – 24 lutego 2019: województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.
Wymarzony wypoczynek zatem już zaraz – to ostatni moment, aby zaplanować urlop – ferie zimowe 2019 w niektórych województwach ferie rozpoczną się już w następnym tygodniu. Polecamy słynne ośrodki narciarskie, np. w Austrii, Francji czy we Włoszech, ale też mniej znane w Gruzji czy Dubaju!
Zillertal Arena, Austria. Zillertal Arena to zdecydowanie jeden z ulubionych przez Polaków ośrodków narciarskich w Austrii. Czekają tu aż 143 kilometry tras, 7-kilometrowa trasa saneczkowa oświetlona do 1.00 w nocy, wiele szkółek narciarskich i snowboardowych, świetnie przygotowane schroniska, regionalne restauracje itd. Również snowboardziści są zachwyceni tym miejscem!

Saastal, Szwajcaria. Ośrodek narciarski położony w dolinie Saas (Saastal) wygląda niczym z bajki! Panuje w nim wyjątkowa atmosfera, trasy są świetnie przygotowane, każdy znajdzie coś dla siebie – początkujący, zaawansowany, miłośnik nart, snowboardu itd. Warto dodać, że jest on otoczony przez 13 czterotysięczników, skąd określenie „perła Alp”.

Sprawdź tanie loty i zaplanuj ferie zimowe już teraz! Aby szaleć w Zillertal Arena, zarezerwuj bilety do Monachium, Salzburga albo Insbrucka! Za lot w 2 strony do Monachium (18-29 stycznia) zapłacisz tylko 563 zł!
loty

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *