Gdzie na wakacje w czerwcu? Oto urlop idealny!

Gdzie na wakacje w czerwcu? Oto urlop idealny!

Czerwiec to znakomita pora, aby zaznać nieco relaksu. Pogoda sprzyja podróżowaniu, dlatego też nie czekaj na sezon wysoki i przybliż sobie wakacje! Polecamy kilka cudownych miejsc – oto nasz TOP 3.
Jeśli zastanawiasz się, czy warto gdzieś wybrać się w czerwcu, nie ma co się nad tym długo zastanawiać. To bardzo dobra pora na urlop – jest już wiosna, wszystko wokół się zieleni i kwitnie, sezon turystyczny leniwie się rozpoczyna. Ceny w hotelach nie są jednak tak wysokie jak w lipcu oraz sierpniu, nie ma też kolejek do muzeów i innych atrakcji, a tłum turystów – w tym rodzin z dziećmi – też nam nie przeszkadza. Oto miejsca w sam raz na czerwcowy urlop – zobacz nasz TOP 3.
Madera. O tej porze roku jest tam cudownie – wszystko kwitnie i się zieleni, a to właśnie z pięknych krajobrazów słynie wyspa wiecznej wiosny. Jest uwielbiana przez turystów także przez znakomitą pogodę, idealną na wycieczki.
Rzym. Włoskie słońce, włoskie lody, włoskie zabytki, włoska pizza i włoska gościnność – kochamy to, co włoskie! Rzym i Watykan w czerwcowych promieniach słońca prezentują się wspaniale. Warto zwiedzić słynne place – np. Plaza Navona, Zamek św. Anioła, most św. Anioła, fontannę di Trevi itp.
Za loty w 2 strony (12-15 czerwca) zapłacisz jedynie 177 zł! W cenie zawarto już bagaż podręczny.
Rzym
Lizbona. Półwysep Iberyjski i Portugalia oznaczają wspaniałą pogodę! Warto wypoczywać, zwiedzając, ale i kosztować wspaniałych win i suszonego dorsza. Zabytki, plaże, stare miasto – czego chcieć więcej? Koniecznie wybierz się też na przejażdżkę zabytkowym tramwajem!

Zdjęcia z Madery


Funchal Apt.

Więcej nt. Madery

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *