Gdzie na wakacje?

Gdzie na wakacje?

Gdzie na wakacje? TOP 3

Wakacje to czas podróży – wybierz się na słoneczną wyspę, trekking wśród bujnej zieleni, na drugi koniec świata lub poznaj egzotykę. Pomysłów i inspiracji jest wiele – oto kilka z nich!
Każdy ma swój sprawdzony przepis na udane wakacje, ale może warto tym razem inaczej spędzić urlop? Szeroki wybór wakacyjnych kierunków – w Europie i poza jej granica – może wywołać zawrót głowy. Dostępnych jest jednak tak wiele tanich lotów, że warto z nich korzystać i wybrać się do niemal dowolnej destynacji. Oto 5 pomysłów!

PARYŻ

Jeśli masz ochotę na romantyczny pobyt, zobacz tanie loty do Paryża. To wyjątkowe miejsce pięknie prezentuje się latem, ale nigdy nie brakuje mu szczególnego uroku. Możesz spacerować, zwiedzać, zajadać się pyszną kuchnią i chłonąć romantyczną atmosferę, która ani w jednym procencie nie jest przereklamowana!
PAR

BALI

Bali jest jedną z malowniczych wysp, na którą chętnie polecą miłośnicy egzotycznych wypraw, pragnący poznawać inne części świata i odmienne kultury. Soczysta i bogata zieleń to wizytówka tego miejsca! Jeśli marzysz o przygodzie, zobacz loty na Bali!

SARDYNIA

Jeden z zawsze modnych kierunków to słynna włoska wyspa – określana jest mianem tej najpiękniejszej czy nawet włoskiej perły. Lazurowe morze, słoneczna pogoda i wspaniały klimat luzu sprzyja relaksowi. Wieczory spędzisz zaś w restauracji serwującej znakomite owoce morza i lokalne wina. Brzmi cudownie? Szukaj tanich biletów na Sardynię!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *