Gdzie na weekend? Urlop jesienią

Gdzie na weekend? Urlop jesienią

Wiele osób chętnie szuka tanich lotów we wrześniu lub październiku, aby uciec przed jesienną pogodą. To dobra pora na zwiedzanie – warto sprawdzić połączenia do Rzymu, Paryża czy Berlina i wybrać się na City Brak. Można też zarezerwować tydzień w słonecznej Grecji lub wybrać się na urlop do serca egzotyki!

<h2>City Break jesienią</h2>

Jesień to dobra pora na City Break, bo można zwiedzać zabytki w pięknych i znanych miastach – jak na przykład Rzym, Wenecja, Paryż, Berlin, Lizbona. Mniejsze tłumy turystów, niższe ceny, a przede wszystkim przyjemne temperatury sprawiają, że chętniej odkrywamy miasta i poznajemy atrakcje inne niż plaża.

<h2>Słoneczny urlop</h2>

Fani słonecznych wakacji też mogą oddać się we wrześniu plażowaniu i kąpielom słonecznym – na wielu wyspach słońca jest pod dostatkiem! Warto wybrać się na Sardynię, Korsykę, Korfu, Kos czy Sycylię. We wrześniu temperatura sprzyja korzystaniu ze słońca, gdyż na wyspach nadal wynosi ona około 30 stopni Celsjusza.

<h2>Egzotyczny urlop</h2>

Jesień to również dobra pora na urlop w bardziej odległym miejscu – jak Tanzania, Kenia, Tajlandia, Meksyk, Malediwy itd. Warto sprawdzić pogodę i terminy, a następnie wybrać się w podróż marzeń.

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *