Gdzie polecieć w 2022 roku? Poznaj tanie kierunki turystyczne

Gdzie polecieć w 2022 roku? Poznaj tanie kierunki turystyczne

Wolne dni i ładna pogoda zachęcają do planowania urlopu. Gdzie można polecieć na tanie wakacje, by odpocząć mimo pandemii?

Rośnie zainteresowanie lotami, a nadchodząca wiosna sprzyja planom. Poza sezonem można wybrać się na urlop bez tłumów i jednak taniej. Gdzie warto polecieć i przy okazji nieco zaoszczędzić?

City Break

Krótki pobyt w wybranym mieście to przepis na udany urlop. Tanie loty w pandemii są możliwe. City Breaki stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat i na tego rodzaju wyjazdy można trafić bilety lotnicze w atrakcyjnej cenie” – m.in. do Londynu, Paryża, Rzymu czy Barcelony.

Gorące wakacje

Jeśli kusi nas słoneczna pogoda, musimy wybrać się za granicę. Atrakcyjne kierunki turystyczne dla miłośników upałów to m.in. Egipt czy Wyspy Kanaryjskie, ale także Meksyk, Zanzibar lub Dominikana. Większość podróżnych ma teraz ograniczony budżet, ale zagraniczne wakacje nie muszą czekać do następnego roku. Warto też sprawdzać oferty last minute – rabaty wynoszą nawet 60 proc.

Najtańsze bilety można znaleźć loty właśnie poza letnim sezonem – sprawdź naszą ofertę i zaplanuj dłuższy weekend albo tygodniowe wakacje.

fot. jpnanterre / Pixabay

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *