Gdzie się wybrać, aby ponurkować? TOP 3

Gdzie się wybrać, aby ponurkować? TOP 3

Jeśli uwielbiasz nie tylko plażowanie i leniwy odpoczynek, ale także sporty wodne i nurkowanie, polecamy najlepsze miejsca. Dla wielu jest to jeden z priorytetów przy wyborze kierunku – zobacz, gdzie można poszaleć!
Moda na nurkowanie nadal trwa i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Podwodny świat kusi mieniącymi się barwami, od których może rozboleć głowa! Świat jak z bajki robi ogromne wrażenie, a zatem warto wybrać się na wakacje w miejsce, gdzie można go podziwiać w najlepszym wydaniu. Oto 3 kierunki, które polecamy Wam szczególnie!
Nurkowanie na Malediwach
Tak, to prawda, że Malediwy słyną jako oaza spokoju, ale w takim miejscu nie warto cały czas leżeć na plaży. Znajdź czas zarówno na błogi relaks, zwiedzanie, jak i sport oraz nurkowanie! Polecamy nurkowanie w towarzystwie delfinów czy płaszczek! Przed Tobą niezwykłe widoki – wraki statków i bogata fauna i flora robią wrażenie nawet na zaawansowanych nurkach. Występują tu rzadkie okazy i aż ponad 1000 gatunków ryb, płazów, gadów i bezkręgowców.
A może na Cyprze Północnym?
W trakcie wakacji na Cyprze każdy znajdzie coś dla siebie – można plażować, zwiedzać wspaniałe zabytki, podziwiać dzieła sztuki w muzeach, wybrać się do Nikozji i Famagusty lub na objazdową wyprawę na półwysep Karpaz, ale także nurkować całymi dniami i wziąć udział w rejsie statkiem po wybrzeżu Kyrenii. Znajduje się tu wiele szkółek i są świetne warunki, aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem!
Oczywiście Egipt
Teraz loty w 2 strony do Hurghady od 1291 zł! (8-17 października)
Hurghada
Do Egiptu jedni przylatują, aby zobaczyć słynne piramidy, a inni chcą ponurkować. To świetny wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Jeśli dopiero chcesz spróbować tej przygody, będzie to odpowiednie miejsce. Możesz zapisać się na kurs, jeśli jeszcze nie próbowałeś. Pamiętaj jednak, że to wciąga! Piękno egipskich raf koralowych odbiera mowę, a bogata paleta barw sprawia, że każdy jest urzeczony tym widokiem. Pamiętaj jednak, aby nie przewozić rafy, gdyż jest to nielegalne!

Zdjęcia z


Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *