Gdzie się wybrać na majówkę?

Gdzie się wybrać na majówkę?

W maju pogoda nas rozpieszcza – warto podążać za słońcem i zacząć wakacje już wcześniej! Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać, aby podziwiać wiosnę budzącą się do życia po zimowym letargu. Jeśli nie zdążyłeś polecieć na majówkę, wybierz się w następny weekend!
Jest tak wiele miejsc, do których warto wybrać się w maju, że na pewno macie dylemat, które z nich wybrać. Nie pomożemy Wam, a nawet utrudnimy – opiszemy trzy wybrane miejsca, w których można spędzić uroczą wiosnę.
Kanary. Fuerteventura jest idealna dla surferów, Gran Canaria dla plażowiczów, a Teneryfa wielbicieli nocnego życia. Klimat zachęca do odpoczynku – maj jest idealny, bo można plażować i oddać się błogiemu relaksowi, ale też zwiedzać i spędzać czas aktywnie, np. biegając lub odkrywając daną wyspę na rowerze.
Za lot w 2 strony na Teneryfę zapłacisz 854 zł! (11-18 maja).
Tene
Madera. W zestawieniu tym nie mogło zabraknąć miejsca, które słynie jako wyspa wiecznej wiosny. Łagodny klimat sprzyja tu relaksowi o każdej porze roku, temperatura wynosi około 25 stopni Celsjusza, a często nawet więcej. Lasy wawrzynowe znajdujące się na liście UNESCO, Funchal, a także możliwość odkrywania uroków wyspy kuszą turystów!
Egipt. Oto kierunek uwielbiany przez polskich turystów! Zajmuje czołowe miejsce na liście najpopularniejszych destynacji turystycznych bez względu na porę roku. Ponadto maj to miesiąc, kiedy w Egipcie rozpoczyna się najcieplejszy okres. Słoneczna pogoda gwarantowana – temperatura już przekracza 30 stopni.

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *