Gdzie wyjechać w październiku? TOP 3 propozycje!

Gdzie wyjechać w październiku? TOP 3 propozycje!

Masz ochotę na krótki urlop w październiku, aby naładować baterie? Październik nie nastraja pozytywnie, dlatego warto się gdzieś wybrać – gdzieś, gdzie jest słońce, ładna pogoda i dobry klimat. Polecamy 3 miejsca idealne na taki wypoczynek!
Zastanawiasz się, gdzie wybrać się w październiku? Może grecka wyspa, Amsterdam albo Egipt?
Wyspy greckie. Wypocznij na plażach wybranej wyspy, np. na Krecie, Kosie, Korfu itd., udaj się na zwiedzanie oraz rozsmakuj się w lokalnych specjałach! Mięsa, sery i warzywa z grilla, gołąbki zawijane w liście winogron, a na deser słynna i słodka baklava! Wysp jest mnóstwo, każdy znajdzie idealną dla siebie. Zakynthos przypadnie do gustu miłośnikom spokoju, Rodos słynie ze słońca, a Santorini za wspaniałe miasto.
Egipt. Jesień i zima to pory roku, w których zwykle planujemy urlop w Egipcie. Warto zobaczyć słynne piramidy, spędzając cudowny urlop w Egipcie. To świetny kierunek całoroczny na wakacje. Promocyjne ceny kuszą Europejczyków tęskniących za słońcem. Warto wybrać się tu w październiku lub nawet listopadzie – temperatura może sięgnąć nawet 27 st. C w dzień, a 19 st. C w nocy!
Amsterdam. Masz tylko weekend do dyspozycji? Może lot do Amsterdamu? Oto miasto awangardy i kontrastów, które jednak idealnie ze sobą współgrają. Warto się tu wybrać, aby poznać nocne życie miasta, ale też zobaczyć słynne zabytki i atrakcje, m.in. plac Dam, Venustempel – najstarsze na świecie muzeum seksu, Dom Rembrandta, największe na świecie ogrody kwiatowe Keukenhof pod Amsterdamem.
Szukaj tanich lotów!
Amsterdam

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *