Gorący urlop mimo zimy

Gorący urlop mimo zimy

Masz ochotę na rajskie wakacje w zimie?

Mimo że zima ma swoich zwolenników – głównie miłośników sportów zimowych – wielu z nas ucieka w tym sezonie do ciepłych krajów i na malownicze wyspy. Gdzie warto wybrać się, aby mieć zapewnioną piękną pogodę? Mamy dla Was aż 3 propozycje – sprawdźcie, gdzie spędzić urlop zimą, aby odnaleźć słońce.

MADERA

Wspaniała, malownicza i wiecznie zielona! Oto wyspa portugalska, idealna na każą porę roku, gdyż jest nazywana „wyspą wiecznej wiosny”. Leży bliżej wybrzeży Afryki niż Europy, ale nie ma na niej męczących upałów. To świetne miejsce, aby spędzać czas aktywnie, np. na trekkingu.
FNC

KAMBODŻA

Kambodża to jedna z tańszych opcji na egzotyczne wakacje, a zima to świetna pora na podróż po Azji Południowo-Wschodniej. Bilety lotnicze nie są tanie, ale za to ceny na miejscu – np. za hotel i wyżywienie – są bardzo przystępne. Jeśli intryguje Was Azja, chcecie zobaczyć Angkor Wat, a także lubicie poznawać nowe kultury i smaki, warto!

GOA – INDIE

Była Afryka, była Azja… A może tym razem Indie? Wyspa Goa jest miejscem fascynującym i niezwykle kolorowym. Zima to odpowiedni czas na taką wycieczkę, aby odpocząć, zapomnieć o obowiązkach i wygrzać się, a Goa będzie do tego idealna! Panuje tu luz i swoboda, zachwycają piękne plaże i szmaragdowe morze…

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *