Gran Canaria – rajska wyspa!

Gran Canaria – rajska wyspa!

Spóźniony urlop… na rajskiej wyspie? Leć na Gran Canarię!

Wyjątkowo malownicza wyspa – Gran Canaria – zyskała ogromną popularność! Z czego to wynika? Otóż określana jest jako kontynent w miniaturze ze względu na swoją różnorodność. Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretną Wyspę Kanaryjską, daj się jej skusić! To aż 360 km szerokich i długich plaż z jasnym i drobnym piaskiem, wspaniała pogoda, malownicze wąwozy i tajemnicze wulkany, relaks pod plamami, urokliwe klify, ogród kaktusów, aromatyczne lasy piniowe i świetne warunki do uprawiania sportów wodnych i nurkowania!

Wyspy Szczęśliwe

Wyspy Kanaryjskie określane są też jako Wyspy Szczęśliwe i trudno się z tym nie zgodzić. Leżą niemal na styku Europy i tajemniczej i intrygującej Afryki – jeśli pragniesz zaznać egzotyki, zrelaksować się, pozwiedzać, odpocząć, ale też poznać gorący hiszpański temperament, będą dobrym wyborem! Tutejsze kurorty – na czele z Las Palmas – tętnią życiem w dzień i w nocy!

Teror – perełka Kanarów

Wybierz się też na zwiedzanie Teror. W miasteczku polecamy zobaczyć sanktuarium Matki Bożej Sosnowej na placu Plaza del Pino. Trzy nawy z czternastoma łukami centralnymi i witraże z Tajemnicami Różańcowymi są jedną z głównych atrakcji, ale urocza jest też sama Starówka – idealna na spacery wieczorową porą! Aha, Teror słynie też z tradycyjnej kanaryjskiej kuchni!
Sprawdź tanie loty na Gran Canarię!
Gran-Canaria-loty

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *