Grudzień – nie tylko dla narciarzy

Grudzień – nie tylko dla narciarzy

Urlop w grudniu – na przekór zimie!

Mimo że w grudniu można już udać się na przykład w Alpy, aby poszukać śniegu i poszaleć na nartach, warto też pokusić się o wycieczkę na jakąś gorącą wyspę i skorzystać ze słońca. Przedstawiamy naszą propozycję dla spragnionych relaksu na rajskiej wyspie!
Grudniowe wakacje możesz spędzić w gorącym miejscu – zarezerwuj lot do ciepłych krajów, na jedną z malowniczych wysp, na których słońce jest jakby w standardzie. Wybrana rajska wyspa i urlop na początku zimy to połączenie idealne.

Gdzie zatem warto się wybrać?

Chętnie kupowane są loty m.in. na greckie wysyp – np. na Kos, Kretę, Rodos czy Zakynthos, Wyspy Kanaryjskie – np. Teneryfę, La Gomerę czy Lanzarote, na Karaiby z luksusowymi hotelami. Równie ciekawą opcją jest Cypr oraz Malta, a także wiecznie zielona Madera – tu spodoba się zwolennikom aktywnego stylu życia, nawet na wakacjach.
Jeśli wolisz egzotykę, wybierz się jeszcze dalej – może Wietnam lub Tajlandia, tropikalna Dominikana albo Filipiny? Również kusi indonezyjskie Bali i przepiękne Malediwy lub Tanzania na Czarnym Lądzie. Wakacje pełne beztroski w grudniu? Świetnie nastroją na początek nowego roku!
Zobacz przykładową ofertę – lot w 2 strony do Limassol (Cypr):
Cypr

Zdjęcia z Larnaki


Więcej nt. Larnaki

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *