Intrygująca kultura Japonii

Intrygująca kultura Japonii

Kultura Japonii fascynuje turystów z całego świata. W Kraju Kwitnącej Wiśni wiele może jednak także intrygować, bawić, a nawet dziwić. Osoby, które wybrały się z nami w podróż do Japonii, wróciły bogatsze o nowe doświadczenia i wiele wrażeń.
Teraz loty w 2 strony do Tokio za 2382 złote!
Tokio
Jednym z powodów, dla których wybieramy się w dalekie podróże, jest chęć zdobycia nowych doświadczeń i poznania innych kultur oraz mieszkańców. Będąc w Japonii, warto podziwiać zabytki, ale także poznać jak najwięcej lokalnych zwyczajów. Kultura Japonii jest niezwykle bogata i najlepiej można ją zrozumieć podczas wizyty w tym kraju.
Jedną z tradycji jest ceremonia herbaciana, czyli spotkania towarzyskie polegające na wspólnym piciu zielonej herbaty. Ten japoński zwyczaj stał się popularny jeszcze w XIV wieku – był to sposób spędzania wolnego czasu przez przedstawicieli wyższych warstw społecznych.
Podczas parzenia i podawania napoju goście mieli czas, aby podziwiać pomieszczenie, dekoracje, ogród właściciela, a także zastawę stołową. Zwyczaj ten jest niezwykle istotny – w Japonii są nawet szkoły, w których można nauczyć się sztuki parzenia i picia herbaty.
Kultura Japonii fascynuje w zasadzie każdego, kto decyduje się na wycieczkę do tego kraju. Zachęcamy do lektury opinii naszych klientów, którzy wybrali się z nami na wyprawę do Japonii.

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *