Jak dojechać na lotnisko? Poradnik

Jak dojechać na lotnisko? Poradnik

Dojazd na lotnisko – nie spóźnij się na lot powrotny!

Jeśli udało Ci się kupić tanie loty do Paryża, Berlina czy na grecką wyspę, to już połowa sukcesu. Nie pozostaje nic innego jak wybrać hotel i przygotować plan zwiedzania… lub po prostu oddać się relaksowi. Zaplanuj też podróż powrotną, aby nie stresować się przed wylotem – masz do wyboru komunikację miejską, taksówkę, UBER-a oraz transfery organizowane przez hotel. Sprawdź trasę, czas przejazdu i ceny.

Tanie loty i transfer lotniskowy

Transfer lotniskowy rezerwowany przez hotel to opcja bardzo wygodna, bezpieczna i dopasowana do nas, ale są też inne opcje. Warto zapytać, czy są zniżki np. za wykupienie transferu w dwie strony. To droższa usługa niż komunikacja miejska, ale wygodna i jednak zazwyczaj tańsza od taksówki.

Komunikacja miejska

Zwykle większość turystów wybiera jednak transport miejski – metro, pociąg, autobus czy tramwaj. Podróż taka jest zarówno wygodna i ekonomiczna. Zazwyczaj komunikacja miejska jest dobrze zorganizowana i rozwinięta. Warto jednak sprawdzić wcześniej, czym można dojechać, uwzględniając także ew. przesiadki. Jeżeli jest ich więcej niż jedna, lepiej wybrać taksówkę albo UBER-a, aby zmniejszyć ryzyko spóźnienia na samolot.
Sprawdź, jak dojechać z lotniska do centrum lub hotelu, ale wcześniej opracuj też drogę powrotną, aby bez stresu i w pełni bezpiecznie wrócić do domu! Ciesz się beztroskim wypoczynkiem.

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *