Jak spędzić Walentynki?

Jak spędzić Walentynki?

Masz pomysł, jak spędzić Walentynki?

Jeśli nie, mamy kilka pomysłów – zainspiruj się! Warto zaskoczyć Drugą Połowę i zorganizować ten dzień wyjątkowo. Może kolacja przy świecach, koncert ulubionej kapeli albo… wypad na kilka dni do jednego z romantycznych miast? Warto spędzić ten czas wyjątkowo, inaczej – tak, abyście go oboje zapamiętali… co najmniej na rok!

Romantyczny wypad – Wenecja, Rzym, Paryż?
Chcecie spędzić Walentynki wyjątkowo i kochacie podróże oraz kilkudniowe wypady? Świetnie, Dzień Zakochanych to doskonały pretekst, aby zwiedzić Rzym, Wenecję, Paryż, Londyn lub Lizbonę albo Brugię. Czekają Was spacery wąskimi uliczkami, wspaniałe kolacje nad brzegiem morza, długie rozmowy i wspólne przygody! Romantyczny City Brak nie rozczaruje. Wymienione miasta słyną ze wspaniałej architektury, ale i nowoczesnych atrakcji turystycznych – po prostu musicie je zobaczyć! Wspólne podróże zbliżają!
Rezerwuj tanie bilety lotnicze – Paryż w 2 strony (11-15 lutego) od 586 zł od osoby!
Paryz-loty

Bal walentynkowy

Możecie też bardziej tradycyjnie spędzić ten dzień na balu! Taniec do białego rana to świetny pomysł na Walentynki, jeśli nie chcecie spędzać tego dnia w domu, a nie macie kilku dni urlopu nawet na szybki wypad. W wielu restauracjach odbywają się specjalne bale, a zatem nic straconego – przecież Walentynki są w czasie karnawału, a zatem impreza na parkiecie jest jak najbardziej na miejscu! Znane przebojowe kawałki sprawią, że nogi już na samą myśl same rwą się do tańca! Warto jednak już zarezerwować miejsce – niedługo może ich zabraknąć!

Pobyt w spa

Komfortowe hotele ze strefą spa powstają jak grzyby po deszczu! Jeśli nie macie czasu na podróż samolotem i pobyt w Paryżu czy Rzymie, wyskoczcie na dwa dni do hotelu w Polsce, np. w malowniczych górach, a odprężycie się podczas spacerów po terenach niczym z zimowej opowieści, a także rozgrzejecie w strefie spa & wellness. Relaks w najlepszym wydaniu gwarantowany! Wiele zabiegów odnowy biologicznej, masaży, kąpiele w basenach termalnych, aromaterapie to jedne z największych atrakcji!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *