Kiedy do Tajlandii?

Kiedy do Tajlandii?

Jeśli zastanawiasz się nad urlopem w Tajlandii, sprawdź pogodę i ruszaj! Wybierz odpowiednią porę – poniżej doradzamy, kiedy warto tam polecieć. Zaplanuj egzotyczne wakacje!
Kiedy do Tajlandii? Zawsze! Poważnie – każda pora będzie odpowiednia. To turystyczne centrum Azji zyskało ogromną popularność i skuszeni egzotyką turyści bardzo chętnie wybierają się tutaj przez okrągły rok.
Za loty w 2 strony do Krabi zapłacisz teraz tylko 2742 zł! (od 11 do 18 grudnia).
Tajlandia
Tajlandia okaże się kwintesencją tego, czego oczekujemy od egzotycznej podróży na Daleki Wschód. Dużo słońca, cudowne zabytki, tropikalna przyroda, a także wspaniałe plaże I warunki do uprawiania sportów wodnych to wizytówki Tajlandii. A dodatkowo kuszą niskie ceny na miejscu.
Tajlandia położona jest w dwóch strefach klimatycznych, a zatem warto mieć świadomość, że możemy trafić na inną pogodę w różnych jej częściach. Kontynentalna leży w strefie zwrotnikowej monsunowej, a Półwysep Malajski w równikowej wilgotnej.
W Tajlandii temperatury oscylują około 30 stopni. Gdy u nas panuje zima, tam czeka piękna pogoda. Tajlandia stała się zatem jednym z najchętniej wybieranych kierunków właśnie o tej porze roku. Mimo że za chwilę rozpocznie się lato, można zaplanować już także urlop zimowy – teraz ceny lotów są wyjątkowo atrakcyjne.

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *