Kiedy podróżować po Tajlandii?

Kiedy podróżować po Tajlandii?

Aby cieszyć się wspaniałym urlopem w Tajlandii, warto wybrać się w podróż w wybraną porę roku. Pamiętaj, że jest tam m.in. pora deszczowa – trwa od czerwca do października, pora chłodna – od listopada do lutego, pora gorąca i sucha – od marca do maja. A zatem – kiedy warto?
Na wyprawę do Tajlandii chyba nikogo nie trzeba namawiać – to jeden z najchętniej wybieranych kierunków azjatyckich! Często jednak nie wiemy, na kiedy szukać biletów. Poniżej podpowiemy Wam, w jakim terminie warto się tam wybrać!
Loty do Tajlandii najlepiej zarezerwować zgodnie z naszymi upodobaniami dotyczącymi pogody. Najprzyjemniej jest tam od listopada do marca – czyli w pełni sezonu. Powietrze jest ciepłe, temperatury pozwalają na zwiedzanie miejsca, ale nie są męczące. Trzeba też wziąć pod uwagę wady tego okresu – tłumy turystów oraz wysokie ceny. Dobra pogoda i mniejszy tłok to przełom października i listopada lub marca i kwietnia – warto poszukać tanich biletów lotniczych do Tajlandii w którymś z tych okresów.
Zobacz loty do Chiang Mai – od 27 marca do 6 kwietnia – za 2389 zł!
Tajlandia

Zdjęcia z Chiang Mai


Świątynia Wat Chiang Man

Więcej nt. Chiang Mai

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *