Kusi Was egzotyka? Wybierzcie się do Indonezji!

Kusi Was egzotyka? Wybierzcie się do Indonezji!

Egzotyczne kraje to wyjątkowa propozycja na wakacje. Jednym z nich jest kusząca Indonezja, zajmująca archipelag aż 17 tysięcy wysp! To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najpiękniejszych kierunków w Azji Południowo Wschodniej.
Indonezyjskie kąpieliska charakteryzują się przejrzystą wodą. To świetne miejsce dla miłośników świata podwodnego, gdyż podobno aż 15% rafy koralowej znajduje się u wybrzeży właśnie Indonezji!
Ponadto jedną z wizytówek tego kraju jest wyspa Bali. Jeżeli wolicie spokój, udajcie się raczej na Lombok. Piaszczyste plaże są zaś na wyspach Kei czy Gili, ale cudownych miejsc do kontemplacji tu generalnie jest pod dostatkiem. Poza plażowaniem wybierzcie się też pozwiedzać – np. świątynie.
Z pewnością zachwyca tu przyroda, ale warto też poznać lokalną kulturę, porozmawiać z mieszkańcami, skosztować tutejszej kuchni. Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, wybierzcie się na wycieczkę – Indonezja to świetne miejsce na trekking! Liczne parki narodowe sprzyjają spacerom, podpatrywaniu zwierząt, podziwianiu przyrody, wulkanów i jezior. A może odważycie się spróbować sił w surfingu?

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *