Lake Tahoe – rajski dla miłośników białego szaleństwa

Lake Tahoe – rajski dla miłośników białego szaleństwa

Lake Tahoe – na narty do Stanów Zjednoczonych!

A gdyby tak śmignąć na narty… do Stanów Zjednoczonych? Pomysł szalony, ale przecież możliwy do zrealizowania – rezerwuj bilety lotnicze i zobacz słynne Lake Tahoe na własne oczy!
Lake Tahoe wygląda cudownie – woda o turkusowym odcieniu przywodzą na myśl rajskie wyspy lub wybrzeża Adriatyku. Wspaniały tropikalny krajobraz ujrzysz, wybierając się nad malowniczą zatokę nad jednym z najpiękniejszych i najsłynniejszych jezior świata – Tahoe. Położone jest na granicy stanów Nevada i Kalifornia, wysoko w górach Sierra Nevada, na wysokości 1899 m n.p.m.
Koniecznie trzeba zaznać tu białego szaleństwa – można szusować na nartach, uczyć się jazdy na snowboardzie, szaleć na skuterach śnieżnych, spacerować, zwiedzać i fotografować niezwykłości natury, a wieczorem odkrywać uroki nocnego życie lub zrelaksować się w uroczej górskiej chacie.
Lake Tahoe słynie jako miejsce śnieżne i mroźne, ale także niezwykle malownicze. Magiczne jezioro zachwyci miłośników przyrody, ale także wszelkich aktywności – możliwości są nieograniczone, dlatego też spędzimy tu kilka dni. Jesteśmy pewni, że wszyscy z Państwa będą chcieli tu jeszcze powrócić!
Zainspiruj się i sprawdź już teraz bilety lotnicze do Stanów Zjednoczonych!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *