Lizbona – 6 dni w mieście o wielu obliczach

Lizbona – 6 dni w mieście o wielu obliczach
6 dni w uroczej Lizbonie! Zasmakuj w stolicy Portugalii!

PRZELOT

HOTEL

TERMIN
348 zł/osoba319 zł/osobaod 27 listopada do 2 grudnia

Lizbona – miasto o wielu obliczach.

Chyba można śmiało stwierdzić, że Portugalia jest w modzie! Zachęcamy do spędzenia kilku dni w jej stolicy. Warto przekonać się osobiście, dlaczego Lizbona jest określana jako miasto o kilku obliczach. Dodamy tylko, że nie ma w tym ani krzty przesady! Aha, jeszcze drobny szczegół – za bilety lotnicze w obie strony zapłacisz tylko 368 zł od osoby. A jeśli masz zniżkę Wizz Discount Club – jedynie 258 zł!

Lot z Warszawy do Lizbony

Lot z Lizbony do Warszawy

Lot z Warszawy do Lizbony

Źródło: www.wizzair.com (13.09.2017 godz. 14.20)

Lizbona słynie jako brama do Atlantyku oraz jedna z najstarszych stolic Europy. Podróżuj śladami Magellana i zwiedzaj wspaniałą architekturę i liczne zabytki. Polecamy wycieczkę kultowym żółtym tramwajem 28, któremu niestraszna stroma zabudowa. Następnie wejdź na wieżę Torre de Belém, aby zachłysnąć się wspaniałymi widokami. Ochłoniesz zaś… kąpiąc się w morzu. Piękne piaszczyste plaże znajdują się niedaleko miasta!

REZERWUJEMY LOT

Poniżej kalkulacja ceny za podróż dla jednej osoby. Wybierz się na 6 dni do Lizbony – ucieknij przed zimą!

Wybierz lot z Warszawy Okęcie do Lizbony dnia 27 listopada o 21.30 (na miejscu o 00.45) za 119 zł. Powrót zaś 2 grudnia o 1.25 (na miejscu o 6.20) za 229 zł. Łącznie za 348 zł kupisz lot do Lizbony i z powrotem! Jeśli masz zniżkę WIZZ Discount Club, zaoszczędzisz dodatkowo – za loty zapłacisz odpowiednio 74 zł oraz 184 zł, czyli razem jedynie 258 zł! Sprawdź tutaj. W cenie masz już bagaż podręczny, ale za dopłatą możesz oczywiście nadać także rejestrowany (do 20 kg za 185 zł w jedną stronę).

Jeśli nie masz odpowiedniej karty, którą można płacić przez Internet lub po prostu wolisz nam powierzyć rezerwację biletu lotniczego to zapraszamy na naszą stronę www.sky4fly.netu nas za zamówiony bilet lotniczy możesz zapłacić przelewem lub gotówką w wybranych punktach obsługi.

POMYŚL O HOTELU

Hostel

Radzimy od razu zarezerwować też hotel lub miejsce noclegowe w innym obiekcie. Im wcześniej poszukasz, tym lepszą ofertę możesz upolować. Na pewno wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie – w Lisbon Chillout Hostel za łóżko w pokoju wieloosobowym zapłacisz jedynie 319 zł za pobyt (od 27 listopada do 2 grudnia). Rano zjesz śniadanie (wliczone w cenę), a potem spacerkiem dojdziesz do stacji metra, aby wybrać się na zwiedzanie. Jeśli zależy Ci na większym komforcie i pokoju do własnej dyspozycji, sprawdź ofertę i wybierz coś w sam raz dla siebie.

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *