Lody we Włoszech – czy najlepsze?

Lody we Włoszech – czy najlepsze?

Tanie loty do Włoch!

Podobno lody we Włoszech są najlepsze na świecie – sprawdziliście, czy faktycznie? To świetny pretekst, aby wybrać się do jakiegoś włoskiego miasteczka.
Powoli nadchodzi wiosna, a więc warto skorzystać z jej uroków i wybrać się na City Break! Może na lody do Włoch? Udajcie się do wybranej lodziarni w Rzymie, Florencji, Weronie, Rimini lub jakimś uroczym nadmorskim miasteczku włoskim. Włoskie lodziarnie to gelateria, a lody to gelato. Nie dziwcie się też, że działają nawet w nocy, w końcu we Włoszech życie tętni wieczorami. Poza tym w sezonie wakacyjnym wieczory i noce są ciepłe, a zatem na pewno będziecie mieć ochotę na taki deser. Jeśli wolicie owocowy sorbet, który smakuje i skutecznie gasi pragnienie, w większości lodziarni są one także serwowane.
Zarówno lody, jak i sorbety produkowane są ręcznie, z wysokiej jakości naturalnych składników – pełnego mleka, jaj, cukru. Powstają one na bazie starych, tradycyjnych receptur i smakują wspaniale – już wyglądem kuszą łasuchów. Można zamówić je ze świeżymi owocami, domową bitą śmietaną, kremem mascarpone, kawałkami czekolady lub posypką z orzechów. Podbiją podniebienie w kilka chwil! Jeśli lubicie lody w wafelku, zamówcie tzw. „cono”, kremowe to „crema”.
Sprawdź tanie loty do Włoch – oto przykładowa oferta lotów w 2 strony do Rzymu za… 289 zł!
Rzym-loty

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *