Lot bezpośredni czy dłuższy lot z przesiadką?

Lot bezpośredni czy dłuższy lot z przesiadką?

Droższy lot bezpośredni czy lot z przesiadką – wady i zalety

Jeśli interesują Cię tanie loty, możesz trafić na różne okazje – m.in. opcję z przesiadką lub kilkoma. Zazwyczaj są one opłacalne, ale taka podróż jest mniej wygodna. Są jednak dobrą alternatywą i okazją do zwiedzenia – np. Lizbony w trakcie podróży na Maderę. Poza tym zawsze mamy wybór – nie wszędzie można dotrzeć bez przesiadki – mniej popularne lub bardzo dalekie kierunki wymagają kombinowanych lotów.

Tanie loty – zalety lotów z przesiadką

Lot bezpośredni równa się maksimum wygody i zero stresu, jednak lot z przesiadkami też jest dobrym rozwiązaniem, a przede wszystkim tańszym. Jeśli podróż zajmie kilka godzin, możliwość zmiany pozycji jest niemal wskazane i zbawienne! To również szansa na zakupy w strefie wolnocłowej oraz na zwiedzanie okolicy.

Za największą wadę uznaje się niższy poziom komfortu – nie musi to być jednak strata czasu na lotnisku. Zaplanuj lot tak, aby móc zobaczyć okolicę – kilka lub kilkanaście godzin na spacer, zwiedzanie i spokojną kawę powinno wystarczyć.

Loty bezpośrednie są mniej stresujące, gdyż nie musimy się obawiać, czy zdążymy na drugi lot, ale dobrze skomunikowane połączenia również warto rozważyć. Sprawdź tanie loty na Sky4Fly!

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *