Loty na Maltę – zaplanuj urlop!

Loty na Maltę – zaplanuj urlop!

Piękne słońce, plaża i Morze Śródziemne kuszą – do tego hiszpańska kuchnia oraz gościnność. Połącz zwiedzanie wyspy z odkrywaniem lokalnych atrakcji i poszukiwaniem najpiękniejszej plaży – dla rodziny z dziećmi, dla seniorów lub dla romantyków. Wybierz się też na wyspy Gozo oraz Comino. Spędź urlop na Malcie – rezerwuj tanie loty!

Sprawdź loty na Maltę!

Plaże na Malcie – TOP 3

  1. Anchor Bay (Malta)

Anchor Bay to zatoka z czystą wodą otoczoną zboczami. Położona jest kilometr od wioski Mellieha na północy Malty. Anchor Bay jest zacisznym miejscem, bo trzeba kupić dość drogi bilet, by tu wejść. Minusem może jednak być kamienisty brzeg. W cenie jest dostęp do basenu, leżaki, parasole, trampoliny i wstęp do parku wodnego. Anchor Bay jest też popularny wśród osób chcących spróbować nurkowania.

  • Blue Lagoon (wyspa Comino)
fot. user32212 / Pixabay

By wypocząć na tej plaży, trzeba wybrać się na wyspę Comino – tu można skorzystać z krystalicznie czystej wody i delikatnego piasku. Blue Lagoon to jeden z symboli Malty i zdecydowanie przyciąga turystów. Trzeba jednak liczyć się z tym, że nie brakuje tu turystów i leżaków z parasolami na całej jej powierzchni. Jest to jednak malownicze miejsce, piękne, a woda gorąca.

  • Xwejni Bay (Gozo)

Wybierz się tu, jeśli chcesz uniknąć tłumów. To niewielka zatoka, położona niedaleko kurortu Malsalforn. Plaża jest kamienista, ale panuje tu spokój i jest bardzo malowniczo. Miejsce słynie z niezwykłych formacji skalnych. Wyjątkowo prezentuje się podczas romantycznych zachodów słońca.

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *