Loty na pożegnanie lata!

Loty na pożegnanie lata!

Skorzystaj z ostatnich dni lata – zarezerwuj lot i przedłuż sobie wakacje! We wrześniu w wielu miejscach jest gorąco niczym w szczycie sezonu. Potraktuj koniec wakacji jako początek urlopu!

 

Wakacje przede wszystkim kojarzą się z wolnością i…oczywiście słońcem! Aby chwytać jego ostatnie promienie tego lata, wybierz się do Europy Śródziemnomorskiej. Zaznasz błogich chwil relaksu na niemal bezludnych wyspach, zaznasz kąpiel słonecznych i morskich, a wieczorem wybierzesz się do klubu na samej plaży.

W Europie Południowej dominuje klimat subtropikalny trzech typów – śródziemnomorski, subtropikalny wilgotny oraz subtropikalny morski. W wysokich górach zaś klimat alpejski – liczni turyści wybierają się na wakacje we wrześniu, aby uciec od najgorszych upałów i wypoczywać biernie na plaży, a aktywnie w górach. Polecamy im m.in. Maderę lub Korsykę. Śródziemnomorski klimat służy każdemu!

Hiszpania, Grecja, Włochy? A może jakaś słoneczna wyspa idealna na plażowanie jak Mykonos lub Cypr? Brzmi jak idealny wybór zarówno na spóźniony urlop, jak i weekendowy wypad?

Zdecyduj, dokąd polecisz tym razem… Sprawdź TUTAJ loty i skorzystaj z ostatnich dni lata!

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *