Majówka dla singielki – City Break ze spa?

Majówka dla singielki – City Break ze spa?

Która z nas nie marzy czasem o chwili tylko dla siebie? O masażu, zabiegach relaksacyjnych, seansie w saunie? A może także o zwiedzaniu europejskich stolic, wyszukiwaniu w nich zabytków, butików, restauracji i innych atrakcji?
Można to połączyć i wybrać się na City Breaka do wybranego miasta. Dodatkową zaletą jest to, że nie musisz brać urlopu, aby pozwolić sobie na krótki wypad. Możesz zatrzymać się w pełnym wygód hotelu. Jeśli lubisz odpoczywać biernie, wybierz kurort z centrum spa i basenem. Relaks i moc wrażeń gwarantowane!
W wielu hotelach do dyspozycji masz wspaniałe atrakcje – saunę fińska i parową, gabinet masażu i kosmetyczny, stylistkę paznokci, fryzjera, kompleks basenów, siłownię i strefę fitness. Możesz zrealizować trening albo wieczorem, czyli jeszcze przed zwiedzaniem albo po powrocie z miasta. Wybierz hotel odpowiadający swoim potrzebom, np. w Paryżu, Barcelonie, Mediolanie itd. Połącz podziwiania atrakcji z wizytą spa oraz zakupami w stolicach europejskiej mody!
Poznaj np. mediolańskie nightlife, które najmocniej tętni w modnej dzielnicy Navigli. Nie brakuje tu również zabytków – XIV-wieczna katedra, bazylika San Simpliciano, zamek Sforzów, kościół San Barnaba e Paolo to tylko przykłady. Znajduje się tu również jeden z najsłynniejszych obrazów na świecie, „Ostatnia wieczerza”, której autorem jest Leonardo da Vinci.
Sprawdź hotele na booking.com, a na Sky4Fly znajdziesz tanie loty – przykładowa oferta poniżej.
Mediolan-loty
Rezerwuj bilety do Mediolanu w 2 strony za 277 zł w terminie od 7 do 11 maja!

Loty do Rzymu

Zdjęcia z Mediolanu


Więcej nt. Mediolanu

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *