Majówka na Ibizie. Wyloty z Berlina od 283 zł.

Majówka na Ibizie. Wyloty z Berlina od 283 zł.

Ibiza – Twój majówkowy kurs

Nie masz planów na tegoroczną majówkę? A może przedłużyć ją sobie o kilka dni i wyjechać na tygodniowy wyjazd na Ibizę. Szaleństwo, plaża i dobra zabawa.

Gdzie wypocząć i co warto zobaczyć?

 

Stolica wyspy – Eivissa

Polecamy spacer na Stare Miasto Eivissy – D’Alt Villa – otoczonej murami obronnymi z XVI w. Ze szczytu wzgórza widać piękną panoramę miasta i okolic. Poniżej tarasu widokowego rozciąga się wspaniała dzielnica z restauracjami i sklepikami oferującymi tradycyjne rękodzieło. Miasteczko zachwyca krętymi i uroczymi uliczkami, w których warto przysiąść na filiżankę kawy.

Sant Antoni

Miejscowość z pięknymi plażami. Znana głównie z tłumnego oczekiwania na zachód słońca przy Cafe del Mar i Cafe Mambo. Jest to znane miejsce obserwowania zachodu słońca, które w tym miejscu w niezwykły sposób chowa się w morze.

Rezerwat Ses Salines

Tutaj można zobaczyć zbiorniki z naturalną saliną. Tutaj wydobywa się sól morską. W rezerwacie żyje ponad 200 gatunków ptaków. Miejsce to oferuje wiele piaszczystych, szerokich plaż Ses Salines, Es Cavallet, Sa Sal Rossa.

Kluby

Najbardziej rozpoznawalne kluby to Pacha, Space, Amnesia i Privilege. Co roku zjeżdża do nich śmietanka brytyjskich (i nie tylko) didżejów, którzy przyciągają za sobą tłumy fanów.

Ładne zakątki

Wśród ciekawych miejsce są też:

  • Jaskinie Cova de Can Marca – coś dla miłośników aktywnego wypoczynku, zachwycają zwisającymi fragmentami formacji skalnych.
  • Targ hipisowski – w latach 70 Ibiza była rajem hippisów, pozostałością są targi przy Punta Arabi co środę oraz w San Carlos co sobotę
  • Osada fenicka Sa Caleta i Muzeum Archeologiczne del Puig des Molins
  • Okoliczne wysepki – Es Vedra widoczna z Cala d’Hort

Berlin – Ibiza zarezerwuj już dziś!

ibiza

 

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *