Mediolan Linate od 370 zł – konkurencja dla tanich linii?

Mediolan Linate od 370 zł – konkurencja dla tanich linii?

Wraz z nowym rozkładem na lato Alitalia z dumą przedstawia najnowszy, bezpośredni lot z Warszawy do Mediolanu Linate, które znajduje się jedynie 7 km od centrum Mediolanu.

Linate to jeden z trzech portów lotniczych Mediolanu. Ponieważ zlokalizowany jest najbliżej centrum, transfer do/z miasta jest zdecydowanie krótszy i tańszy w porównaniu z dojazdem z Malpensy (ok. 48 km od centrum) czy Bergamo (ok. 45 km od centrum). [Mediolan Linate - sprawdź jak dojechać]

Dzięki dobrym cenom biletów (od 370 zł* za przelot w obie strony) Alitalia może konkurować z tanimi liniami lotniczymi obsługującymi lotnisko Bergamo. W cenie biletu można przewieźć bagaż rejestrowany, który w tanich liniach jest zawsze dodatkowo płatny.

Połączenia pomiędzy Warszawą i Mediolanem Linate będą odbywać się w 4 razy w tygodniu zaczynając od 30 marca 2014. Loty na tej trasie będą obsługiwane przez samoloty z rodziny Airbus A319 i A320 skonfigurowanymi na dwie klasy „Ottima” – Klasa Biznes Alitalia na międzynarodowych trasach oraz „Classica” – Klasa ekonomiczna.

Pasażerowie będą mieli możliwość kontynuowania podróży z Mediolanu korzystając z szerokiej siatki połączeń krajowych i międzynarodowych Alitalii.

*Cena nie zawiera ewentualnej opłaty transakcyjnej – SPRAWDŹ co to takiego.

Zdjęcia z Mediolanu


Więcej nt. Mediolanu

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *