Mediolan – loty w lutym już za 130 zł w 2 strony!

Mediolan – loty w lutym już za 130 zł w 2 strony!
Mediolan – loty w lutym już za 130 zł w 2 strony!

PRZELOT

HOTEL
130 zł/osoba191 zł/osoba

Wypad do stolicy mody? Poznaj Mediolan!

Wyrusz na City Breaka do świata mody! Odnajdź swój styl i spełniaj się na zakupach, a potem zwiedzaj pełny uroków Mediolan! Loty w 2 strony za 130 zł! Wylot 1 lutego, a powrót 4 lutego z Warszawy za jedyne 130 zł!
20171118-Mediolan l
Kochasz zwiedzać? Odhaczasz na liście zabytki, smakujesz tradycyjne dania, lubisz poplażować? Wybierz się dla relaksu do Mediolanu! Czy aby tylko po to? Miasto to słynie jako stolica mody, a przecież są i tacy, którzy marzą o zakupach! Znaleźć można tu prawdziwe niepowtarzalne skarby.
Jeśli podążasz za modą i designem, kilka dni w europejskich stolicach będzie oznaczać torby… pełne ciuchów i innych zakupów! Mediolan, Berlin, Paryż, Barcelona, Londyn – oto, gdzie rodzą się współczesne trendy. Mediolan to miasto takich stylistów, jak Versace czy Armani.
Tym razem polecamy Mediolan w świetnej cenie – wybierz się na szaleństwo zakupowe do butików, ale i na lokalne targowiska. Polecamy też wyprzedaże! To nie wszystko, bo Mediolan słynie też jako stolica zabawy, więc możesz korzystać z obu tych przyjemności.
A ponadto jest w nim wiele do zwiedzania, m.in. słynna XIV-wieczna katedra, zamek Sforzów, bazylika San Simpliciano, kościół San Barnaba e Paolo, jeden z najsłynniejszych obrazów na świecie, „Ostatnia wieczerza” Leonarda da Vinci.

SZUKASZ HOTELU?

20171118-Mediolan h
Jeśli szukasz hotelu, polecamy hotel Ambra, gdzie za 3 noce zapłacisz tylko 191 zł w pokoju 1-osobowym! W 5 minut dojdziesz na stację metra, a Mediolan stanie przed Tobą otworem!

Zdjęcia z Mediolanu


Więcej nt. Mediolanu

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *