Mniej popularne, a równie piękne – sprawdź, dokąd lecieć!

Mniej popularne, a równie piękne – sprawdź, dokąd lecieć!

Mniej znane, a równie piękne – znajdź tanie bilety do europejskich miast!

Europa też potrafi zaskoczyć – nie musisz wybierać się w egzotyczną podróż, aby odkryć coś nieznanego! Podróże po Europie to nie tylko loty do Paryża, Londynu, Barcelony czy Rzymu. Oto dwa miasta, które nie są tak znane, a doprawdy urocze i wyjątkowe.

LOTY DO PORTO

Porto nie dorównuje Lizbonie sławą, a według wielu jest od niej bardziej interesujące! Nie można odmówić mu uroku. Miasto portowe zachwyca położeniem – leży w północnej części Portugalii, nad Oceanem Atlantyckim i rzeką Douro. Udaj się na zasłużony relaks na plaży, ale i degustację wspaniałych win, a na spacer – do dzielnicy portowej Ribeira. Nadbrzeże oraz średniowieczna dzielnica widnieją na Liście światowego dziedzictwa UNESCO.

LOTY DO BOLONII

A może loty do Bolonii? Jeśli jesteś fanem Włoch, na pewno Ci się tu spodoba. Bolonia leży u podnóży Apeninów i jest stolicą regionu Emilia-Romania. Słynie z zabytków, ale i wspaniałej kuchni. Warta zobaczenia jest m.in. Fontanna Neptuna, najważniejszy plac Piazza Maggiore, bazylika San Petronio Due Torri – degli Asinelli oraz della Garisenda – dwie wieże z prawie dwustu!
Piazza Maggiore zachwyca o zachodzie słońca! W dzielnicy Quadrilatero znajduje się zaś lokalny targ, gdzie możesz kupić lokalne wyroby, np. warzywa, owoce, konfitury, wina, sery, makarony domowej roboty, wędliny itd.
Zobacz przykładową ofertę – loty w 2 strony za 431 zł!
Bolonia-lot

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *