Najpiękniejsze plaże na Cyprze – zobacz, gdzie wypoczywać!

Najpiękniejsze plaże na Cyprze – zobacz, gdzie wypoczywać!

Nie wiesz, gdzie się wybrać pod koniec wakacji? Wrzesień to już znacznie chłodniejsza pora roku, a zatem warto polecieć gdzieś, gdzie na pewno jest gorąco. Hm, doskonały będzie chociażby Cypr! Czekają na nim piękne, szerokie i długie plaże o jasnym i drobnym piasku… czyż może być lepsze miejsca na wypoczynek?
Teraz za lot w 2 strony zapłacisz tylko 627 zł! (od 6 do 17 września)
Cypr
Cypr jest jedną z wysp, które zdobyły popularność dzięki pięknym oraz czystym plażom. Wystarczy powiedzieć, że aż 50 z nich uzyskało certyfikat Błękitnej Flagi – a to niezwykle ważny wyróżnik! Poza tym przepiękne plaże kuszą złotym piaskiem, swoją malowniczością, turkusową wodą. Dużą część jest też dziewicza, co stanowi dodatkową zachętę dla zakochanych szukających ustronnych miejsc.
Wysokie temperatury i dużo słońca pozwalają na plażowanie niemal o każdej porze roku. Szeroki wybór plaż sprawia, że codziennie można odpoczywać na innej – np. ustronnej, rodzinnej, romantycznej, idealnej do nurkowania czy imprezowania.
Jedną z najbardziej lubianych jest plaża Nissi Beach. Znajduje się w popularnym kurorcie, Ayia Napa. Błękitne morze, złocisty piasek i wiele atrakcji to jej synonimy! Wokół jest wiele dyskotek, barów, kawiarni itd., a zatem to miejsca dla lubiących turystyczną atmosferę.
Niedaleko Protaras znajduje się też piaszczysta plaża Fig Tree Beach – idealna jako rodzinna! Łagodne zejście do krystalicznego morza, liczne udogodnienia zostały wiele razy docenione. Plaża bowiem znajduje się w wielu rankingach najpiękniejszych plaż w Europie.

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *