Najpiękniejsze plaże? Oto zestawienie 3 najwspanialszych

Najpiękniejsze plaże? Oto zestawienie 3 najwspanialszych

Jeśli wybieracie się na urlop, aby przede wszystkim korzystać ze słońca i plażować, podpowiemy Wam, gdzie powinniście się udać. Opiszemy kilka plaż, które naprawdę odbierają mowę!
Jest wiele pięknych plaż na świecie, które rywalizują o miano najlepszych, a także o zainteresowanie turystów. Specjalnie dla Was wybraliśmy kilka tych naprawdę interesujących. Jeśli nie możecie się zdecydować, poczytajcie o nich, a na pewno zarezerwujecie wymarzony urlop! Nasz TOP 3 na pewno będzie pomocny dla fanów błogiego lenistwa.
Baleary, Hiszpania. Plaże prawie jak karaibskie czekają na Balearach! Nieduża wysepka Formentera oferuje cudowne wybrzeże z drobnym piaskiem i płytkim morzem. Niedaleko zaś znajduje się słynna imprezowa Ibiza. Z kolei Minorka kusi aż 120 plażami. Do wyboru, do koloru!
Grecja. Morze w Grecji to wysoka jakość wody, a to bardzo ważne! Turyści mają do wyboru około 400 plaż wyróżnionych prestiżową Błękitną Flagą. Te najpiękniejsze znajdują się m.in. na półwyspie Chalkidiki oraz greckich wyspach, które turyści upodobali sobie szczególnie! Rodos, Kreta, Korfu, Kos, a może Zakynthos ze słynną Zatoką Wraku? Grecja bije rekordy popularności wśród słonecznych kierunków!
Chorwacja. Może Was zaskoczymy, ale właśnie na Chorwacji znajdziecie piękne plaże! Są tu co prawda i kąpieliska kamieniste, ale nie tylko. W sezonie letnim świetnie wypoczniecie m.in. na chorwackich wyspach. Ponadto aż 95% kąpielisk szczyci się najwyższej jakości wodą. Błękitną Flagę przyznano wielu atrakcyjnym plażom – trzeba się wybrać m.in. na wyspę Hvar, Krk, Cres czy Pag. A niezwykle charakterystyczną plażą jest Złoty Róg na wyspie Brač, gdyż zmienia swój kształt pod wpływem kierunku wiatru i fal.
Za loty w 2 strony – od 11 do 14 czerwca – zapłacisz tylko 768 zł!
Dubrownik

Zdjęcia z Dubrownika


główna ulica Stradun
Wielka Fontanna Onofrio
Fortyfikacje
Pałac Sponza
Dubrovnik Airport
Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół św. Ignacego

Więcej nt. Dubrownika

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *