Narty w Austrii!

Narty w Austrii!

Listopad to doskonała pora, aby zaplanować ferie zimowe! Możesz zarezerwować zimowe szaleństwo we Włoszech, Francji czy Czechach, ale polecamy tym razem pobyt w Austrii!
Austria to jeden z najpopularniejszych kierunków na zimę – oferuje tak wiele atrakcji, że nic w tym dziwnego. To nie tylko góry, śnieg, znakomicie przygotowane stoki i różnorodność tras, ale też ciekawa oferta atrakcji apres-ski.
Warto wybrać się na ferie właśnie tutaj, gdyż infrastruktura turystyczna jest świetnie przygotowana w całej Austrii. To właśnie tu czekają Alpy gwarantujące śnieg, ale i piękne słońce na stoku. Bardzo dobre warunki dla fanów sportów zimowych, świetne trasy o różnym stopniu trudności, baseny i spa, restauracje, place zabaw, hotele w najlepszych lokalizacjach – bez problemu można spędzić tu idealne ferie!
Mayrhofen to największy i najpopularniejszy kurort w dolinie Zillertal – warunki do uprawiania sportów zimowych są tu znakomite. Szaleć można m.in. w Penken oraz Ahorn. Ogromną atrakcją jest też Zillertal 3000. Czeka tu na Was ponad 50 wyciągów i ok. 160 km tras, a także wyjątkowo stroma i słynna trasa nr 18. Moc wrażeń gwarantowana!
Aby wybrać się do Mayrhofen, należy najpierw przylecieć do Innsbrucka (70 km), Salzburga (170 km) albo Monachium (190 km). Bilety do Monachium w styczniu kupisz już za ok. 500 zł!
Mon

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *