Niespotykane HITY cenowe niebawem w KLM…?

Wysoka cena przelotu nie będzie już przeszkodą w realizacji marzeń o wspaniałej podróży w najbardziej odległe zakątki świata. Jeśli chcesz kupić tani bilet i jechać na egzotyczny urlop – bądź czujny! Bilety lotnicze KLM w wyjątkowo atrakcyjnych cenach będą dostępne jedynie przez 6 dni.

Start promocji – 19 września!

 Jesteśmy pewni, że każdy zainteresowany znajdzie w puli 13 wyjątkowych kierunków coś dla siebie! W ofercie będą dostępne słynne miasta pełne atrakcji turystycznych, przepiękne wyspy oblane turkusowymi morzami i miejscowości z pejzażami opasanymi majestatycznymi górami. Bilety lotnicze w niespotykanej cenie będzie można kupić tylko przez 6 dni – między 19 a 24 września br. Oferta obejmuje przeloty realizowane od jesieni 2013 roku oraz do wiosny 2014 roku.

9 7

Oferta KLM pozwoli osobom, dla których zbyt wysoka cena przelotu była do tej pory przeszkodą, wybrać się w podróż swoich marzeń. Lista kierunków została przygotowana w oparciu o dotychczasowe preferencje podróżnych KLM. Znajdą się na niej zarówno bardzo popularne turystyczne kierunki, jak i mniej znane zakątki świata – prawdziwe rarytasy dla wytrawnych podróżników. Holenderski przewoźnik liczny na to, że dużo niższe niż zwykle ceny biletów lotniczych skuszą wiele osób do wyjazdu w magiczne miejsca.

„Warto zwrócić uwagę również na fakt, że cena przelotu w najnowszej ofercie KLM nie wiąże się z jakimikolwiek niedogodnościami, na które łowcy okazji godzą się często w zamian za niższą cenę przelotu. W przeciwieństwie do innych ofert promocyjnych pojawiających się zwykle w Internecie, loty KLM realizowane się zawsze z i do Warszawy. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie przesiadki odbywają się na lotnisku w Amsterdamie, które kolejny rok z rzędu wygrało w rankingu na najlepsze lotnisko w Europie.” – powiedziała Agnieszka Plewczyńska, Marketing Manager AIR FRANCE KLM Poland.

1 10 5

„Rozkłady lotów KLM tworzone są z myślą o maksymalnej wygodzie podróżnych. Po 2-godzinnym locie z Warszawy do Amsterdamu w ciągu dnia i transferze, który zwykle trwa od 1 do 4 godzin, podróżni przesiadają się na międzykontynentalny lot, który trwa odpowiednio długo, aby pasażer mógł się wyspać lub zrelaksować np. oglądając filmy. Warto podkreślić, że przesiadki na lotnisku w Amsterdamie nigdy nie odbywają się w środku nocy, dzięki czemu nie mają niekorzystnego wpływu na nasz zegar biologiczny. Transfer w Amsterdamie jest na tyle krótki, by dodatkowo nie męczyć przesiadających się osób zbyt długim oczekiwaniem, ale jednocześnie przewidziany czas wystarczy na zapoznanie się z ofertą najlepszego lotniska w Europie.” – dodaje Agnieszka Plewczyńska.

Zatem czekamy niecierpliwie na ogłoszenie kierunków i cen. Czy będzie to kolejny hit cenowy porównywalny z promocjami Emirates Airlines i Qatar Airways z początku tego roku….?

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

1 opinia

  1. wszystkie kierunki, byle cena super

    Ocena: / 5 - Odp.

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *