Nietypowy urlop jesienią

Nietypowy urlop jesienią

Gdzie wybrać się jesienią?

Wiele jest świetnych miejsc na wyjazd jesienią – np. gorące wyspy włoskie, greckie czy hiszpańskie, ale także egzotyczne miejsca jak Malediwy czy Filipiny, a może dzika Afryka albo egzotyczna Jordania? Sprawdź, co polecamy!
Malaga i Andaluzja. Miejsca wyjątkowo malownicze, pełne słońca, piaszczystych plaż, zabytków, wspaniałej kuchni oraz win. Musisz wiedzieć, że nie ma tu aż tak wielu atrakcji jak w Barcelonie, ale miasto ma swój klimat i zachęca do długich spacerów.
Warto wybrać się tu na weekend i nastawić po prostu na pełny relaks. Leniwe popołudnia, smakowanie lokalnych specjałów i win, chłonięcie atmosfery wybrzeża – to wszystko pozwoli Wam zregenerować siły. Oczywiście jest tu co oglądać – np. Muzeum Picassa, katedrę Wcielenia, targ Mercado de Atarazanas itd.
Wyspy Kanaryjskie. Idealne na jesienne wypady! Nie trzeba martwić się o pogodę i dostępność atrakcji – sezon trwa tutaj przez cały rok. Poza tym ceny hoteli wcale nie są wyższe niż… w hotelach nad Bałtykiem w naszym pięknym, ale zimnym o tej porze roku, kraju. To prawdziwy raj nie tylko dla plażowiczów, ale także miłośników spotów wodnych.
Gran Canaria
Poza tym na słonecznych Kanarach fiesta trwa niemal cały czas. Poza tym warto wybrać się w rejsy i podziwiać okolicę. Sprawdź loty na Gran Canarię, Fuerteventurę, La Palmę lub La Gomerę i zaplanuj urlop jesienią.

Zdjęcia z Gran Canaria


Gran Canaria Int. Apt.

Więcej nt. Gran Canaria

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *