Pierwsze narty w Twoim życiu?

Pierwsze narty w Twoim życiu?

Najwyższa pora spróbować! Wybierz się na narty i szalej na stokach!
Wiele osób chciałoby umieć jeździć na nartach, ale trochę przeraża ich nauka. Jeśli nigdy nie próbowałeś, pewnie masz podobne obawy – że skręcisz kostkę, że się przewrócisz i połamiesz, że będzie zimno itd. Warto jednak spróbować, gdyż sporty zimowe dostarczają też wiele frajdy! Doradzimy Ci, jak się przygotować.
Jazda na nartach cieszy się coraz większą popularnością. Aby przypiąć je pierwszy raz, dobry jest w zasadzie każdy wiek. Nie obawiaj się, że już za późno, że to nie ten czas itd. – co prawda pierwsza próba może być trudna, ale nie warto się zniechęcać.
Radość ze zjeżdżania z alpejskiego stoku jest ogromna i w pełni satysfakcjonująca, dlatego warto poświęcić na to trochę czasu i przygotowań. Mamy kilka porad dla początkujących. Podstawą jest odpowiedni sprzęt – trzeba dobrać narty, buty i kask, ale jeśli wcześniej nie jeździliśmy, może lepszym wyborem będzie ich wypożyczenie. Warto o radę poprosić fachowca – dla początkujących buty muszą być miękkie, a narty krótkie, gdyż są po prostu wygodniejsze do nauki. Trzeba też pamiętać o goglach oraz szaliku dla ochrony przed słońcem lub zimnem.
Skoro ubiór i sprzęt mamy już gotowe, czas na praktykę! Na początku wybierzmy zatem płaski stok i dobrego instruktora. Nie próbujmy sami, bo w ten sposób najprościej jest nabawić się złych nawyków i kontuzji. Warto wykupić kilka lekcji, aby nauczyć się techniki – profesjonalista potrafi uczyć, zna metody i na bieżąco będzie korygował ew. błędy i doskonalił naszą technikę jazdy.
A teraz sprawdź loty do Austrii, Francji lub Gruzji i zacznij ćwiczyć! Loty w 2 strony do Genewy już od zł – a stąd do kurortu Chamonix we Francji jest tylko 90 km!
Genewa

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *