Podróż do Azji… bez wizy?

Podróż do Azji… bez wizy?

Możesz wybrać się w podróż do Azji także bez wizy!

Oczywiście nie wszędzie, ale jest wiele miejsc, do których możesz się wybrać bez tego dokumentu. Podpowiadamy, gdzie warto!

Sprawdź loty do Azji TUTAJ.

Nie bój się konsekwencji spontanicznych decyzji – nie tylko Europa stoi przed nami otworem. Azja, mimo że kojarzy nam się jako niedostępna egzotyka, stanowi tak szeroki i różnorodny obszar, że spokojnie znajdziemy miejsca, do których polecimy bez wizy. Zaplanuj lot m.in. do bestsellerów – Japonii albo Tajlandii.

JAPONIA

Aby wybrać się w podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni, musisz mieć jedynie ważny paszport – wiza będzie Ci potrzebna tylko wtedy, gdy wybierasz się tu na dłużej niż 90 dni. Japonia słynie jako jeden z najpopularniejszych w Azji – ujrzysz najwyższy szczyt i jednocześnie wulkan Fudżi, buddyjską świątynię w Kioto, Kinaku-ji, Hiroshima Peace Memorial, Zamek Himej – Zamek Białej Czapli – najstarszy w Japonii, widniejący na Liście światowego dziedzictwa UNESCO.

TAJLANDIA

Tajlandia zdobyła ogromną popularność i sympatię turystów – to bezpieczny, ale i już egzotyczny kierunek na wakacje. Aby spędzić tu mniej niż 30-dniowy urlop, nie trzeba wyrabiać wizy.

W Tajlandii robią wrażenie m.in. zabytki, świątynie, ruiny miast. Warto też odwiedzić okolice Krabi, Bangkoku, Pai czy Ko Lanta – wymarzone na relaks. Ko Phangan spodoba się imprezowiczom, na południu – miłośnikom plażowania, a północ – amatorom wędrówek po górach i dżungli.

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *